Hakkımızda

Aras Halı Yıkama Fabrikası 2006 yılında MERSiN genelindeki müşterilerine gelişen ve değişen koşullar altında daha kaliteli hizmeti daha ucuza sunma, tüketici menfaatlerini ön planda tutma ilkesiyle kurulmuştur. Halı yıkama (Makine Halısı, Dokuma Halısı), Yerinde Halı ve Koltuk Yıkama, ev ve işyeri temizliği, halı kenarlarına overlok hizmetleri veren firmamız, disiplinli ve hızlı çalışmasıyla sektöründe yıldızı parlayan bir şirket haline gelmiştir.

 

Halılarınızı servis araçlarımızla deneyimli personeller tarafından belge karşılığında sizden teslim alınır ve etkiletlenir daha sonra Halı yıkama fabrikamıza getirilir. Burada toz alma, yıkama, kurutma işlemleri bittikten sonra son derece titizlik ile ambalaj yapılır ve sizlere tekrar teslim edilir.

Misyonumuz

Müşterilerimizin beklentilerini tam anlamıyla tam zamanında karşılamak, Müşterilerimizin güvenilir bir firmada nasıl iyi hizmet aldıklarını daimi olarak hissettirmek, hızlı cevap veren bir işletme olmaktır. Sürekli gelişim felsefesini ilke eden halı yıkama fabrikamızda son teknoloji makina’lar ile müşterilerimize daimi olarak hizmet vermektir.

Vizyonumuz

Müşterilerimizin isteklerini daima ön planda tutmak.
Çevreye, doğaya ve topluma saygılı bir firma olmak.
İnsan kaynaklarına değer veren, müşterilerimizin sorularına en kısa sürece cevap verebilen bir firma olarak yolumuza devam etmek.
Tüm kaynakların verimli kullanımı.
Değişen ve gelişen dünya koşulları içerisinde, geleceğe yönelik bir anlayışla sektöründe liderliğini koruyarak Mersin ilinde ve diğer iller için değer yaratan bir marka olacaktır.

Blog'dan Rasgele Faydalı Yazılar
Günümüzde Mersin

Günümüzde Mersin

Hızla hayata geçirilen GAP Projesi, Ataş Rafinerisi ve sahip olduğu geniş hinterland sayesinde Mersin Limanı, Türkiye'nin Akdeniz'deki en büyük limanı olma özelliğini taşıyor. Limanda bulunan 27 iskelenin 8 tanesi birbirlerine raylı bir sistemle bağlanmış. 1991 Körfez Savaşı'ndan bu yana yaklaşık 85 milyon dolar harcanarak yenilenen Mersin Limanının kapasitesi, son üç yıldır her sene %10 oranında artmış.   Kentin ticari açıdan önemi...
Mersinin Tarihçesi

Mersinin Tarihçesi

Kentin kuzeyindeki Yumuktepe höyüğünde yapılan kazılarda birçok katman ortaya çıkarılmıştır. Bunların en eskisi, M.Ö. 6300 lere, en yenisi ise Selçuklu dönemine tarihleniyor. Kazılardan çıkarılan eserler, Adana Arkeoloji Müzesi ve Mersin Müzesinde sergileniyor.   Mersin'in tarih sahnesine çıkışı 19. yüzyılın ortalarına rastlıyor. Bu dönemde henüz bir köy olan bölge, göçmen bir Türkmen aşiretine ev sahipliği yapıyor ve adını da bu aş...
Adresinizden Alıyoruz
Sipariş üzerine en kısa sürede ücretsiz servis aracımız yola çıkıyor. Bize bildirdiğiniz adresten kirli halılarınızı teslim alıyoruz.
Halınızı Özenle Yıkıyoruz
Tesisimize gelen halıları özel tasarım endüstriyel halı yıkama makinalarımızda bitkisel özlü şampuanlar kullanarak yıkıyoruz.
Halınızı Sıkıyoruz
Yıkama işleminden sonra halıları sudan arındırmak için endüstriyel santrifüj makinalarımızda teker teker sıkıyoruz.
Halınızı Kurutuyoruz
Yüksek güçlü nem alma cihazlarıyla donatılmış tamamen kapalı kurutma odamızda halıları kurutuyoruz.
Halınızı Paketliyoruz
Kurutma işlemi biten her bir halı etiketlenerek ayrı ayrı poşetleniyor servis edilmek üzere hazır hale getiriliyor.
Halınızı Teslim Ediyoruz
Sipariş verirken belirttiğiniz zaman diliminde ücretsiz servis aracımızla halınızı adresinize teslim ediyoruz.
Firmamızda tüm kredi kartları geçerli olup kapıda ödeme yapabilirsiniz.
Tüm Hakları Aras Halı Yıkama Fabrikasına Aittir..