Hizmetlerimiz

haliyikama_hali_yikama+haliyikama+hali+yikama_carpetclean_05Halı Yıkama

Halılarınız hijyenik şartlarda son teknoloji ürünü halı yıkama makineleri ve yardımcı ekipmanları kullanılarak profesyonel ekibimiz tarafından yıkanmaktadır. Halılarınız halı kurutma odası ile yaz yada kış fark etmeksizin evinize %100 kuru olarak teslim edilir.

Koltuk Yıkama

Koltukları evinize gelip yerinde yıkıyoruz. Koltuk yıkama hizmeti, ıslak kuru vakum makinaları ile leke çıkarıcı karışımlarla, koltuğunuza zarar vermen yapılmaktadır. Koltuk takımı, salon takımı ve çekyat yıkama hizmeti için randevu alınız.

Yorgan, Yastık ve Battaniye Yıkama

Yorgan, yastık ve battaniye yıkama hizmetimiz başlamıştır. Bu iş için özel olarak imal edilmiş makineler kullanılarak yıkama yapılmaktadır. Yorgan yastık ve battaniyeler dezenfekte edilerek mikroplardan arındırılır.

Yerinde Halı ve Halıflex Yıkama

Duvardan duvara halı, halıflex ve yer döşemeleriniz evinize yada işyerinize gönderilecek profesyonel ekip ile yerinde yıkanmaktadır. Yıkanan halılar bir kaç saat içinde kullanıma hazır hale gelmektedir. Firmamız cami halısı yıkama hizmetide vermektedir.

Halı Kurutma Odası

Halı Kurutma OdasıHalı yıkamacılara müjde! 180 m2 halıyı 2.5 saatte kurutabilirsiniz. Bir çok halı yıkamacının sorunu olan halı kurutma işlemi özel yapım kurutma odaları ile sorun olmaktan çıkmıştır.

Blog'dan Rasgele Faydalı Yazılar
Günümüzde Mersin

Günümüzde Mersin

Hızla hayata geçirilen GAP Projesi, Ataş Rafinerisi ve sahip olduğu geniş hinterland sayesinde Mersin Limanı, Türkiye'nin Akdeniz'deki en büyük limanı olma özelliğini taşıyor. Limanda bulunan 27 iskelenin 8 tanesi birbirlerine raylı bir sistemle bağlanmış. 1991 Körfez Savaşı'ndan bu yana yaklaşık 85 milyon dolar harcanarak yenilenen Mersin Limanının kapasitesi, son üç yıldır her sene %10 oranında artmış.   Kentin ticari açıdan önemi...
Mersinin Tarihçesi

Mersinin Tarihçesi

Kentin kuzeyindeki Yumuktepe höyüğünde yapılan kazılarda birçok katman ortaya çıkarılmıştır. Bunların en eskisi, M.Ö. 6300 lere, en yenisi ise Selçuklu dönemine tarihleniyor. Kazılardan çıkarılan eserler, Adana Arkeoloji Müzesi ve Mersin Müzesinde sergileniyor.   Mersin'in tarih sahnesine çıkışı 19. yüzyılın ortalarına rastlıyor. Bu dönemde henüz bir köy olan bölge, göçmen bir Türkmen aşiretine ev sahipliği yapıyor ve adını da bu aş...
Adresinizden Alıyoruz
Sipariş üzerine en kısa sürede ücretsiz servis aracımız yola çıkıyor. Bize bildirdiğiniz adresten kirli halılarınızı teslim alıyoruz.
Halınızı Özenle Yıkıyoruz
Tesisimize gelen halıları özel tasarım endüstriyel halı yıkama makinalarımızda bitkisel özlü şampuanlar kullanarak yıkıyoruz.
Halınızı Sıkıyoruz
Yıkama işleminden sonra halıları sudan arındırmak için endüstriyel santrifüj makinalarımızda teker teker sıkıyoruz.
Halınızı Kurutuyoruz
Yüksek güçlü nem alma cihazlarıyla donatılmış tamamen kapalı kurutma odamızda halıları kurutuyoruz.
Halınızı Paketliyoruz
Kurutma işlemi biten her bir halı etiketlenerek ayrı ayrı poşetleniyor servis edilmek üzere hazır hale getiriliyor.
Halınızı Teslim Ediyoruz
Sipariş verirken belirttiğiniz zaman diliminde ücretsiz servis aracımızla halınızı adresinize teslim ediyoruz.
Firmamızda tüm kredi kartları geçerli olup kapıda ödeme yapabilirsiniz.
Tüm Hakları Aras Halı Yıkama Fabrikasına Aittir..